Wij helpen u graag

Bezoekadres

Will & Co B.V.

Dellaertlaan 24

1171 HG Badhoevedorp

Nederland

Postadres

Will & Co B.V.

Postbus 46

1170 AA Badhoevedorp

Nederland

Vind uw expert

Maarten Sijm

(Biobased) Chemicals | Personal Care

+31 6 868 374 11

maarten.sijm@will-co.eu

Sjoerd van Aalderen

Polyurethanes | Chemicals

+ 31 6 215 029 63

sjoerd.vanaalderen@will-co.eu

Epco Blessing

Plastics & Additives

+ 31 6 539 905 34

epco.blessing@will-co.eu

Larry de Kleine

Plastics & Additives

+31 6 868 980 01

larry.dekleine@will-co.eu

Bert Broek

Coatings & Ink | Adhesives & Sealants

+ 31 6 534 947 51

bert.broek@will-co.eu

Stefan Willems

Coatings & Ink | Adhesives & Sealants

+ 31 6 345 704 20

stefan.willems@will-co.eu

Raúl van Adrichem

PVC (Flexible & Rigid applications)

+ 31 6 155 651 46

raul.vanadrichem@will-co.eu

Ela Reitsma

Food Ingredients

+31 6 86 88 2600

ela.reitsma@will-co.eu

Will Nieuwenhuis

Food Ingredients

+31 6 282 677 83

will.nieuwenhuis@will-co.eu

Brigitte Versmissen

Food Ingredients

+ 32 495 263 263

brigitte.versmissen@will-co.eu

Jacques van Lindonk

Managing Director

+31 20 659 7501

jacques.vanlindonk@will-co.eu

Jorg Heeringa

Deputy Director

+31 20 659 7501

jorg.heeringa@will-co.eu

Natasja Seigers

Marketing & Communication

+31 20 659 7501

natasja.seigers@will-co.eu

We horen graag van u

Heeft u een vraag of kunt u niet vinden wat u zoekt? Bel ons op +31 (0)20 659 7501 of maak gebruik van onderstaand formulier. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Postadres

Will & Co B.V.

Postbus 46

1170 AA Badhoevedorp

Nederland

Bezoekadres

Dellaertlaan 24

1171 HG Badhoevedorp

Nederland

KvK: 34061879

BTW: NL001454511B01

unset

Will & Co Nieuwsbrief

Laat hieronder uw e-mailadres achter en blijf zo via onze toekomstige nieuwsbrief op de hoogte van het laatste nieuws.